Affiliate


Mõned lingid Rahapuu blogis on edasiviitavad lingid (affiliate links), mille kasutamise korral võib Rahapuu blogi teenida majanduslikku tulu. Ükski selline link ei tähenda Sinu jaoks täiendavaid kulusid ning lihtsalt lingile klikkimise eest keegi Sult raha küsida ei tohi. Kui aga otsustad tarbida teenuseid või teha oste nende linkide kaudu, siis toode Sinu jaoks kallimaks ei muutu. Läbipaistvuse huvides olen allapoole lisanud tingimused, mille alusel soovituslinkide eest Rahapuu blogi tasustatakse.

Palun kasuta neid linke otstarbekalt ning tarbi teenuseid või tooteid vaid siis, kui need tõepoolest loovad Sulle lisaväärtust!

Raamatud

Ostan erinevaid inglise keelseid raamatuid Inglismaal asuva Book Depository kaudu. Kõik raamatud saadetakse Eestisse 2-3 nädala jooksul ilma saatekuludeta. Maksad vaid raamatu eest!

Läbi Rahapuu lingi ostes on Sinule raamatud ikka sama hea hinnaga ning midagi kallimaks ei lähe. Rahapuu blogi teenib 5% komisjonitasu iga tehingu pealt ning selle tasub Book Depository.

Ühisrahastusplatvormid

Väikeinvestoril on mõistlik alustada ühisrahastusest, sest siinsed tehingutasud on enamasti olematud või väga väikesed. Lisaks ei ole alustamiseks vaja väga paksu rahakotti, sest investeerima saab hakata alates 5 eurost (sõltuvalt portaalist).


Mintos on Läti ühisrahastusplatvorm, mis võimaldab investoritel investeerida väga erinevat tüüpi laenutoodetesse: tagasiostugarantiiga kiirlaenudesse, tagatisega autolaenudesse, hüpoteeklaenudesse jne. Kui Mintos pakub Sulle huvi, siis saad registreerimisel kasutada Rahapuu soovituslinki.

Kuidas Mintos Rahapuu blogi tasustab? Mintos pakub Rahapuule iga uue soovituslingi kaudu registreerunud investori eest 5 eurot. Lisaks, kui uus investor lisab raha oma kontole, siis 3 kuu pärast vaadatakse kõikide registreerunud investorite investeeringud üle ja Mintos maksab 1% investorite investeeringute väärtusest Rahapuu blogile. [märkus: Rahapuu portfell investeerib Mintose kaudu]


Estateguru on Eesti ühisrahastusplatvorm, mis on suunatud ärilaenudele kinnisvara tagatisel. Kui Estateguru pakub Sulle huvi, siis saad registreerimisel kasutada Rahapuu soovituskoodi EGU00075.

Kuidas Estateguru Rahapuu blogi tasustab? Estateguru portaal tasustab tegelikult nii investorit kui Rahapuu blogi makstes 0,5% investori investeeritud summast nii Rahapuule kui investorile iga õnnestunud investeeringu eest kolme kuu vältel alates registreerimise hetkest. [märkus: Rahapuu portfell investeerib Estateguru kaudu]


Bondora on Eesti ühisrahastusplatvorm, mille kaudu on investoritel võimalik rahastada Eesti, Hispaania ja Soome inimeste laenutaotluseid. Kui Bondora pakub Sulle huvi, siis saad registreerimisel kasutada Rahapuu soovituslinki.

Kuidas Bondora Rahapuu blogi tasustab? Bondora annab soovituslingiga liitujale 5 eurot esimese investeeringu tegemiseks. Rahapuu blogi teenib 5% komisjoni investori esimese 30 päeva investeeringute jäägilt.