Investeerimisraadio ei ole surnud!

Ärge muretsege, Investeerimisraadioga on kõik korras!

Augusti alguses saime kogu perega külge mingisuguse hullu viiruse, mis viis mul paariks nädalaks hääle ja lisas nohu-köha. Kolm-neli päeva sellest sain maksimaalselt sosistada ja see oli üks põhjustest, miks Investeerimisraadio saateid teha ei saanud. Praegu on Kristi aga pikemal reisil ning naaseb millalgi hiljem, seega on erinevate asjaolude kokkulangemisel Investeerimisraadio olnud sunnitud puhkusel.

Teate, see on olnud hea! Neli aastat ja 191 episoodi hiljem on küll tunne, et vahepeal tahaks aja maha võtta, sest muidu enam ei jaksa. Võib tunduda, et mis see mikrofoni rääkimine ära siis pole, kuid proovige korra ise lindistada! (Eriti peale tööpäeva lõppu, kus mõte on pehmem kui pooltoores praemuna)

September on juba palju asjalikum. Lisaks raadio restardile teeme Kristiga ühe kuni paar webinari, esimene neist Mintose kohta. Seejärel valmistun Kinnisvaraseminariks, kus vean ühisrahastusteemalist paneeli. Hetkel on kindel, et minuga koos on laval Crowdestate, kuid loodan, et saan juttu puhuda ka Estateguruga. Olen mitu õhtut lapsi magama pannes käinud läbi mitmeid teemasid, mida tahaks puudutada, kuid kardan, et 45 minutist lihtsalt jääb väheseks. Eriti täna, kus tööstuse PMI indeksid on üle maailma langenud allapoole neutraalse 50 punkti* piiri ehk ostujuhid näevad, et tulevikus on vähem tellimusi, mida täita. Mida võiks üks kriis tähendada ühisrahastusele?

Kui soovid mind kuulama tulla, siis registreerida saad siit: Kinnisvara 2019.

* Üle 50 punkti on kasv, 50 on tasakaal ja allapoole on kahanemine – põhineb ostujuhtide hinnangutel lähituleviku kohta tootmissektoris.

Üks kommentaar “Investeerimisraadio ei ole surnud!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s