TOP5 saadet 2017. aastal

Panen kirja viis saadet, mis mulle Investeerimisraadio 2017. aasta valikust kõige enam meeldisid. Kuigi meil käis 10 külalist ja üldiselt külalistega saated on alati palju põnevamad kui meie omavaheline tavapärane dialoog, siis kitsendasin valiku 5 saate peale. Kuulake järgi!

Minu TOP 5 Investeerimisraadio saadet:

  1. E119 (külaline) Viljar Arakas (EfTEN) (07.11.2017)
  2. E99 (külaline) Tarmo Karotam (Baltic Horizon Fond) (16.05.2017)
  3. E117 (külalised; guest show) Madara Cosmetics IPO (ENG) (24.10.2017)
  4. E96 (külaline) Kaarel Ots (Tallinna börs) (18.04.2017)
  5. E91 (külaline) Tõnu Toompark (Kinnisvarakool, Adaur.ee) (14.03.2017)

Saade 119: Viljar Arakas ja EfTEN, 2460 kuulamist

Viljar Arakasega rääkisime EfTENi kolmanda kinnisvarafondi IPO ajal. Mulle isiklikult meeldis see saade kõige enam seetõttu, et Viljar on hästi avatud ja rõõmsameelne ning temaga suhtlemisel ei olnud küsimus mitte selles, et kas suudame 45 – 60 minutit täis rääkida, vaid seal oli esimese kümne minutiga selge, et meil tuleb ajast puudus. Kusjuures, selle saatega oli tehnilises mõttes kõige rohkem probleeme, sest umbes 50. minuti paiku lõpetas saadet lindistav arvuti täielikult töö ning siin tuleb vaid ja vaid kiita Meikot, kes ilmselt mingite taekwondoo võtetega suutis arvutile selgitada, et kui ta kohe tööle ei hakka, siis on tema lips läbi.

Saade 99: Tarmo Karotam ja Baltic Horizon Fond, 2590 kuulamist

Tarmo Karotam tuli saatesse ajal, mil BHF tõsis kolmandat korda raha. Kusjuures mina ei teadnud ennem Äripäeva Investor Toomase konverentsi midagi BHFist. Kristi sebis Tarmo saatesse ning selles mõttes olen ma päris rõõmus, et avastasin enese jaoks kvartaalset dividendi maksva instrumendi. Millegi pärast usun, et peale IR saadet on päris paljud väikeinvestorid BHFi enese jaoks avastanud.

Saade 117: Madara Cosmeticsi IPO, 1700 kuulamist

Saade Madaraga oli minu jaoks mõnes mõttes eneseületus. Inglise keeles ei ole pidanud varasemalt avalikult ja sellises mastaabis suhtlema, mistõttu väikene kartus oli ikka sees, et panen mingi asjaga võssa. Kuna meil on selline 8-9 inimesega privaatne chat, siis sealt tuli tagasisidet, et kõik oli päris fain, ainult mu LHV hääldus lõpus oli naljakas. Pärast kuulasin ise seda tähelepanelikult ja tuli omalgi väike muie. 😀

Üldiselt oli vahva, et Madara külla tuli. Siin tuleb jälle kiita Kristit ja LHV Panka, kes Madara Lätist kohale importisid. See saade on minu meelest oluline ka seetõttu, et tõstis veidikene teadlikkust alternatiivturu First North osas.

Saade 96: Kaarel Ots ja Nasdaq Tallinna börs, 3000 kuulamist

Mulle tundub, et ma ei ole ülekohtune, kui ütlen, et Tallinna börs enne Kaarelit oli mingi selline asi, millest keegi suurt midagi ei teadnud. Praegu on olukord see, et Kaarel kirjutab ise blogi ja avaldab suhteliselt tihti arvamust börsi edendamiseks. Seda enam oli hea meel, et ta tuli Investeerimisraadiosse külla ning saime kogu investeerimise temaatikast rohkem rääkida. Ma olen alati mõelnud, et persooniloo tüüpi intervjuud aitavad inimest või kajastatavat teemat paremini tutvustada ja selles osas tuleb öelda, et rohkem kajastust on parem.

Saade 91: Tõnu Toompark, 3200 kuulamist

Tõnuga vestlesime kinnisvarast (loomulikult sai provokatiivselt küsitud, et kas buum on või ei ole). Tõnu osas mulle jällegi meeldis see, et ta oli avatud, julge ja küllaltki konkreetne. Seega ei olnud saadet liiga raske teha.

Milline oli Sinu lemmiksaade 2017. aastal?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s