Alustan uue projektiga!

11225614_10206841748071933_214203229_nHead sõbrad!

Oleme Kristiga (moneyisyourfriend) käima lükanud Investeerimisraadio (klikka lingile!), mille esimene saade tuleb eetrisse uue nädala alguses. Räägime esimeses osas pisut iseendast ning arutleme, kas finantsvabadus on Eestis üldse võimalik?

Mina ei ole mitte kunagi varem raadiosaadet teinud, mistõttu on minu jaoks tegu esmakordse (ja huvitava) kogemusega. Praktika on aga parim õpetaja, tänu millele olen sunnitud tavapärasest mugavustsoonist välja astuma ja tõesti midagi ära tegema. Õnneks Kristil on planeerimine (ja kord) niivõrd hästi käpas, et hetkel oleme oma asjadega ilusti graafikus! Juhhei!

Ootame Teie tagasisidet ja mõtteid kuidas Investeerimisraadiost oleks Sinule kõige rohkem kasu, selleks on Investeerimisraadio veebilehel heade ideede jaoks postkast. Loomulikult ootame ka kriitikat ja uusi ideid kuidas saadet paremaks teha.

Saadet hakkame tegema 2-4 korda kuus ning räägime investeerimisest, säästmisest, rahast ja kõigest, mis seondub rahaga. Ja mitte ainult, sest plaanis on raamatute ülevaated ning olulisemate uudiste kajastamine, mis võiksid investoritele huvi pakkuda. Meie sihtgrupp on enamasti alustavad või mõningase kogemusega investorid, just nagu me ise oleme!

Inimeselt inimesele!

Kuidas Sulle meie idee meeldib? Jäta meile kommentaar! 🙂

14 kommentaari “Alustan uue projektiga!

 1. Sander

  Väga lahe, ootan huviga esimest saadet 🙂

  Olen ise ka sellele mõelnud, et midagi sellist teha, kuid pole konkreetsete tegudeni jõudnud.

  Ootaksin investeerimisraadiost päevakajalisi teemasid sotsiaalpangandusest. Portaale on üsna palju ning tekib üha juurde ja kõige kursis ennast hoida on üsna keeruline, seega oleks hea kuulda, mis seis on parasjagu Bondoras, Investly’s jne. Ning võimalusel kutsuge nende eestvedajaid ka rääkima.

  Mida ma ei sooviks näha on see, et raadio oleks blogi peegeldus või vastupidi. Loodan, et teil jagub piisavalt energiat, et luua uut sisu lisaks blogile.

  Igatahes jõudu tööle!

  Meeldib

  • Tauri

   Tänan heade sõnade eest!

   Eks blogid saavad mõnes mõttes peegliks ikkagi olema, sest need oleme ju meie, kes seda teevad (nii raadiot kui blogi). Aga proovime anda saadetega paremaid ülevaateid oma mõtetest. 🙂

   Meeldib

 2. Ep

  te võiksite kaasata ühe rubriigi näol kolm erineva profiiliga inimest (näiteks kooliõpilane, noor täiskasvanu, keskealine, äkki ka pensionär), kes alustavad investeerimisega ja siis need inimesed käivad samuti saates rääkimas või annavad teada, kuidas neil läheb. Midagi samalaadset nagu Äripäeva investor Toomas kuid kogenud tegelase asemel on kolm erinevat kogemusteta inimest. Neid oleks põnev jälgida. 🙂

  Meeldib

 3. Taavi Pertman

  Mul on ka pikemat aega sarnane idee olnud ja olen ka vähehaaval väikseid ettevalmistusi teinud. Nüüd vähemalt saab kelleltki eeskuju võtta ja ehk ka motivatsiooni juurde, et ka enda ideega lõpuks reaalsete tegudeni jõuda 🙂

  Ootan juba esimest osa igatahes.

  Meeldib

 4. petesch

  Tore. Ainult et idee, kui niisugune, on juba väga vana ja kuulamist sarnastel teemadel jätkub seal sadadeks ja rohkematekski tundideks.
  http://yhistupank.ee/info
  Lisaks internetile on neil väljundid ka tavameediasse (trükitud ajaleht, raadio ja TV).
  Aga edu!

  Meeldib

  • Tauri

   Täname! Ma usun, et meie tegevusest saab kasu ka HLÜ ringkond. Mida rohkem hääletorusid on investeerimisest rääkimas, seda rohkem inimesi on nõus kaaluma ise investeerimist. 🙂

   Meeldib

 5. Pikne

  Mul endal ka pikemat aega sama idee olnud ja ka ettevalmistusi olen teinud, aga ainult, et olen hetkel hõivatud Jaak Joala elulooraamatu kirjutamisega. Sellepärat ei ole sellist projekti veel käivitanud. Aga tegijatele jõudu 😉

  Meeldib

  • Taavi Pertman

   Kui on huvitavaid mõtteid, mida jagada ja aega teha (omast kogemusest juba oskan öelda, et aega nõuab see ikka omajagu), siis soovitan ka kindlasti teha.

   Halvimal juhul õpid midagi uut ja saad huvitava kogemuse võrra rikkamaks 😉

   Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s