Naisinvestorite klubi alustab tegevust

Hei, mees!

Anna oma naisele teada, et aktiivsed naisterahvad on käivitamas Naisinvestorite klubi, äkki ta võiks ka huvi tunda!

Hei, naine!

Kunagi ammu-ammu aega tagasi kuvas ühisrahastusplatvorm Bondora investorite osakaalu soolise erinevuse järgi. UntitledGraafik oli suhteliselt trööstitu märkides, et vaid ca 10% investoritest olid naised. Elasin toona päris aktiivselt kaasa graafiku muutumisele, sest minu meelest on meie ühiskonnas naised ja mehed investeerimise vaatenurgast võrdsed. Mulle meeldib tasakaal.

Kuigi nimetatud graafik on tänaseks päevaks Bondora poolt maha võetud ning teised P2P platvormid investorite soo järgi graafikuid ei tee, siis usun, et naiste osakaal on jätkuval allapoole mõistlikku taset. Ei, mu eesmärk ei ole Euroopa Liidu direktiive ellu viia, vaid ma soovin, et kõigil oleksid võrdsed võimalused.

Õnneks on minuga samal arvamusel Kristi Saare (moneyisyourfriend), kes lõi Facebookis grupi naisinvestorite jaoks. Grupi juurde pääsed SIIT! Loe ka Kristi blogi, sest tema on suurepärane näide naisest, kes tahab, teeb ja suudab! Õpetajaametit pidav Kristi on loonud enesele mõne aastaga mitme tuhande eurose portfelli, mis genereerib enam kui 65€ passiivset tulu kuus! Kas Sina ei sooviks 65€ kõrgemat ‘palka’ teenida?

Kui Sa ei tea investeerimisest mitte midagi, siis ära karda grupiga liituda! Grupi mõte ongi investeerimise tutvustamise ning ma usun, et ära kaetud saavad nii hoiuste, aktsia, fondide, ühisrahastuse, kinnisvara kui ettevõtluse teemad!

Ära karda investeerimist, sest Kristi ütles ühel koolitusel mõni aeg tagasi väga tabavalt: “Ma ei tea ühtegi inimest, kes oleks kunagi öelnud, et nad oleksid soovinud investeerimisega hiljem alustada!”

Suurim kaotus on alguse edasilükkamine!

Advertisements

One thought on “Naisinvestorite klubi alustab tegevust

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s