ESP punased laenud

Tähelepanelikumad investorid on märganud, et pankrotistunud Hispaania lepingutele on ilmunud märge “Hagi jäetud menetlusse võtmata”. Bondora on selle kohta andnud oma kommentaari Rahapuu blogi kommentaariumisse, mille ka eraldi postitusena soovin välja tuua.

Kerli Toots

„Hagi jäetud menetlusse võtmata“ tähendab seda, et maksekäsule esitati vastulause. Bondorale tähendab see seda, et peame vastavate nõuetega minema järgmisse astmesse ehk pöörduma tavalise hagiga kohtusse, mida me ka teeme. Protsessi edasiminemisega läheb hetkel veel paar nädalat aega, kuid hagide menetlemine jätkub ning investorite huve esindame edasi kohtus.

Advertisements

2 thoughts on “ESP punased laenud

 1. Ester

  Hea teada. Teadmatus on see kõige hullem.
  Minu teada on see üsna tavatu, et tagatiseta laenu kohta üldse vastulause esitatakse. Tavakohtu menetlus on aeganõudvam ja kallim. Aga mis parata.
  Elame-näeme.

  Like

  • Tauri

   Siin saabki oluliseks iga riigi spetsiifika ja senine praktika antud kaasuste lahendamisel. Üle-Euroopalise ühtse laenuturu loomise suuremad probleemid seisnevadki riikide legislatiivses erinevuses (näiteks kas või see, et Eestis saab viivist küsida, samas Soome lepingutelt ei tohi).

   Like

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s