Ühisrahastuse olulisemad teemad e-raamatuks kokku – mida sooviksid teada saada?

Hei!

Ühisrahastus on pea kümme aastat maailma vallutanud. Esimese sotsiaalpangandusplatvormina tuli 2005. aastal turule Zopa (UK), pelk aasta hiljem nägi Prosper (USA) ilmavalgust ning väga kaua ei möödunud ka Lending Clubi (USA) turule tulekust. Eesti ühisrahastusmaastik hakkas õitsema 2009. aastast, mil Bondora (toonane Sõbralaen | isePankur) tegutsemist alustas. Aja möödudes lisandusid Omaraha, MoneyZen, Investly ja Crowdestate. 

Ühisrahastuses on millest rääkida! Aga millest Sina kuulda tahaksid?

Tahaksin teada Sinu arvamust selle kohta, et mis oleksid need teemad, mis Sind kõige enam paeluksid ühisrahastuse juures? Millest sooviksid Sa rohkem lugeda, näiteks e-raamatu vormis?

Anna oma mõtetest teada kommentaariumisse või kirjuta Rahapuu: inimeselt inimesele Facebooki lehele teade!

Üks kommentaar “Ühisrahastuse olulisemad teemad e-raamatuks kokku – mida sooviksid teada saada?

  1. GHz

    Kuigi olen ise bondoraga üpris kursis, siis investeerijana huvitaks mind kindlasti kõikvõimalik laenumaksetega hilinemine, et mis on mu võimalused ikkagi raha kätte saada jmt. Investorina tahaksin sellist julgustavat juttu lugeda, kus räägitakse võla sisse nõudmine lahti ja seeläbi sisendaks mulle kindlust. (või näitaks mulle selgelt riske, et teaksin nendega arvestada)

    Laenajana ei oska ennast hästi ette kujutada. Võib-olla huvitaks eelkõige, et kust see raha ja kuidas mulle ikka kätte jõuab (sest võin mingil põhjusel kuidagi kahelda, et küsitud raha “teise inimese käest” mulle kohale tuleb) ja et kui karmiks mul elu läheb, kui hiljaks jään maksetega. (Äkki investor tuleb mulle isiklikult kurikaga ukse taha?… veidi liialdatud näide, kuid siiski)

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s