Pressiteade: 14. augustil avab oma teenuse kodumaine ühisrahast​usplatvorm Investly

Untitled

Pressiteade, 14.08.2014

Investly aitab ettevõtetel oma arenguplaane rahastada, võimaldades nii era- kui juriidilistel isikutel platvormi vahendusel neile ärilaenu anda. Kõik platvormil pakutavad investeerimisvõimalused on eelnevalt läbinud põhjaliku taustakontrolli nii äriplaani, finantsnäitajate kui krediidikõlbulikuse osas. Investeerimisprotsess töötab  vähempakkumise põhimõttel oksjoni vormis, kus investoritel on rahastuse taotlejatele võimalik teha pakkumisi. Pakkumiste tulemusel kujuneb lõplik intress, millega protsessi edukal läbimisel sõlmitakse laenuleping. Investly on tänaseks saanud ka juba palju positiivset vastukaja.

Avamispakkumisena on Investly lehel avatud investeerimisvõimalus ettevõttesse Sepapaja OÜ, kes soovib kaasatud finantseeringut sepikotta suurema suruõhuvasara, treipingi ja välitööriistade soetamiseks kasutada. Sepapaja OÜ juhi Stig Paju sõnul otsustati kapitali kaasamiseks kasutada Eesti turul uudset teenust.”Investlyt kasutades saame oma sepikotta vajalikud täiendused, et rikastada oma tooteportfelli ja teenindada rohkem kliente. Ühtlasi on sealsed investorid ka head sõnalevitajad ning võimalik, et ka potentsiaalsed tulevased kliendid,” sõnas Paju.

Oma teenuse arendamise kiirendamiseks osaleb Investly ka Tallinnas baseeruvas kuid globaalse haardega Startup Wise Guys ärikiirendis, mille kohta saab lisainfot siit: www.startupwiseguys.com. Kiirendisse pääsemiseks läbis Investly põhjaliku konkursi, kus ligi sadade kandideerinute hulgast üle 20-st erinevast riigist valiti välja 10 iduettevõtet, kes lähima 3 kuu jooksul läbivad Tallinnas põhjaliku mentor- ning arenguprogrammi.

Kuigi Investly alustab käivitab esmalt oma teenuse Eesti turul, on ettevõttel tänaseks ka juba ambitsioonikad laienemisplaanid. Töö uute turgude avamiseks on käimas mitmetel lähiturgudel nagu näiteks Suurbritannia.

Siim Maivel
tegevjuht

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s