Rahapuu blogi uues kuues

Peale pikka ja rasket otsustusperioodi jõudsime järeldusele, et täna on veel grammikene liiga vara uuele domeenile kolida.

Kuigi 67% küsitlusele vastanutest soovitas meil kolida üle rahapuu.eu domeenile, siis oleme hektel otsustanud ümberkolimise iseseisvale domeeninimele teadmata ajaks edasi lükata. Tegime tänasele blogile kergemat sorti kosmeetikaravi eesmärgiga kajastada postitusi pisut selgemalt. See tähendab, et oleme igasugused häirivad kellad-viled lükanud veebilehe allosasse. Hindame puhast lugemist!

Lisasime mõned edasiviitavad lingid, mis võivad tuua Rahapuu blogile rahalist tulu. Kuigi mõned linkidest on veebilehel olnud esindatud juba varasemast ajast, siis ei ole need olnud finantsiliselt veel tasuvad. Üritame need lingid paremini enda eest tööle panna ja tagada seeläbi edukam, motiveeritum ja asjalikum blogi. Siiski lähtume loogikast, kus reklaam või millegi müümine ei tohiks kahjustada meie põhitegevust, milleks on finantsalaste mõtete avaldamine ja diskussioonide tekitamine.

Tuletan ka meelde, et 09. mail on planeeritud Rahapuu egiidi all korraldatav pubiõhtu Tallinnas. Kuna hetkel puudub veel konkreetne ülevaade tulijatest, siis palun andke enda tulekust konkreetselt märku näiteks selle postituse kommentaariumis. Eelmise vastavasisulise teema kommentaarid on märgatud ja sealsed kommentaatorid kirja pandud ning Teiega arvestatud.

cropped-cropped-rahapuu2.pngKas oled tulemas Rahapuu pubiõhtule?

Advertisements

5 thoughts on “Rahapuu blogi uues kuues

  • Tauri

   Ma ise hindan puhtaid lehti väga, mistõttu selline valik tehtud sai. Kas ta ennast õigustab pikemas perspektiivis, seda näeme juba varsti. 🙂

   Tänud lingi eest, vaatan selle ka järgi!

   Like

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s