Rahapuu pubiõhtu

Hei-hei!

Mõned nädalad tagasi korraldasime esimese pubiõhtu isePankuri investoritega Tallinnas, Pärnu mnt St. Patrickus. Tegu oli suhteliselt äkki välja kuulutatud üritusega, mille eesmärgiks oli pisukene maakompamine ja esimeste emotsioonide saamine. Huvi ürituse vastu oli minu jaoks juba toona üllatavalt suur, eriti arvestades väikest etteteatamisaega (kohal käis meid 8 investorit-huvilist).

Lubasime omakeskis mai alguses uuesti kokku tulla, ent sedakorda pikema etteteatamisajaga, nii et pisut rohkem rahvast saaks ühineda.

Minu ettepanek on uuesti kokku tulla 09. mail, mis on reedene päev. Asukohaks taaskord Tallinn. Pubieelistustest võiks valida sedakorda mõne sellise pubi, kus laua ümber mahuks vajadusel istuma ka 15-20 inimest.

Ole hea ja kirjuta oma huvist antud postituse kommentaariumisse, lisades juurde sobiliku pubi Tallinnas.

Samuti palun Sul mõelda ühe koduse ülesande peale. Nimelt mõtle välja vähemalt üks teema, mis Sulle huvi pakub ning anna meile sellest kommentaariumis teada. Arutame need koos pubiõhtul läbi!

Kui keegi Rahapuu blogi lugejatest käis Jaak Roosaare korraldatud rahakoolitusel, siis kuulaksime hea meelega muljeid koolitusest!

Esimese pubiõhtu teemad katsid suures osas ära kogu investeerimise. Sedakorda võiks rõhku panna näiteks investeerimise strateegiatele Bondoras ning kinnisvarasse investeerimisel (eelmise pubiõhtul väljakäidud teemad tulevaks pubiõhtuks).

24 kommentaari “Rahapuu pubiõhtu

 1. Ester

  Kuna ma ei ole Tallinnast ja ei tea sealsetest pubidest midagi, siis leidke mõni selline, mille leiaks kerge vaevaga üles ka mujalt Eestist tulnud ja kuhu saaks ka autoga ligi.

  Meeldib

 2. Vaiko

  Väga vinge:)

  1) Pubidest pakuks välja Patricku Pirita mereäärse vinge merevaatega pubii (miinus-pole kesklinnas). Koht ise väga viisakas ning pealolevate miljoniliste korterite I korruse äriruumis:)
  2) Käisin Roosaare koolitusel ja jagan kindlasti muljeid.
  3) Huvi pakub üldjoontes ikkagi Bondora ning Tauri väljakäidud strateegia. Hetkel tegelen veel analüüsimisega ehk mis seadistustega ja kuidas sisse minna. Olen teinud ka järeldusi järelturu teemal ning põnev oleks teiste kogemusi-arvamusi kuulda.
  4) Huvi pakub ka kinnisvara üürimine välismaalastele ja/või välismaa tudengitele. Kuidas neid leida mis allikaid kasutada jne.

  Kui veel ideid pubiõhtu teema kohta tuleb annan teada:)

  Jõudu korraldajale.

  Meeldib

 3. Kristi

  Reedene õhtu on jätkuvalt pubidemaailmas raske juhus, et tuleks leida mingi võimalikult vaikne koht, et oleks võimalik möllutajate kõrval ka tõsist juttu ajada 😉

  Meeldib

 4. Aare

  Pubiks pakuks välja Seiklusjutte maalt ja merelt, hea mõnus koht ja tavaliselt on teine korrus tühi. Plussiks on ka see, et seal on ka suuri laudasid nimelt sai kunagi seal pokkeri turniire korraldatud.

  Teemadest pakuks huvi firma alt investeerimine, selle plussid ja miinused.

  Meeldib

 5. Alan

  Üks mõte oleks ka end mitte 20kesi ühe suure laua taha mahutada, kus rääkida saab ainult oma parem- ja vasakpoolse naabriga, vaid grupeerida end väiksemate laudade ümber.

  Meeldib

  • Tauri

   Meie kaheksane grupp oli samas tervenisti vestluses sees ning uut teemat üldiselt ennem ei võetud kui kõik said oma suu puhtaks rääkida. Suurema grupiga on see kindlasti raskem.

   Meeldib

 6. Sm.

  Oleksin tulija. Eelkõige huvitaks juriidilise isiku teema ja järelturg. Samuti võiks arutada sotspanganduse riskide ning üldise majandusliku olukorra üle.

  Meeldib

 7. stiivo

  No kuidas teil seal läks? Või sealne info jääb nende seinte vahele?

  Tartu rahvale peaks oma kokkusaamise organiseerima. Ma oma pikkade tööpäevadega ei jõuaks kuidagi Tln’sse.

  Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s