Sotsiaalpanganduse riskid

Postimehe majandusportaal E24.ee kirjutab täna veebis sotsiaalpangandusplatvormide riskidest. Tegu on kokkuvõttega Finantsinspektsiooni pressiteatest, kus manitsetakse inimesi investeerimisega kaasnevaid riske läbi kaalutlema.

Igasuguse investeerimistegevusega kaasneb risk, mida investor peab enesele teadvustama. Ka poes leiba-saia ostes on risk oodatust erineva kvaliteediga toote saamisel, mistõttu riski ei tohiks suhtuda kartusega.

isePankur on maha saanud vastulausega tänasele uudisele. Nimelt tuuakse välja, et kõiki isePankuri kliente on riskidest teavitatud ja midagi salajaselt hoida ei üritata. Siiski soovitame kõigil vähemalt korra veel isePankuri kirjutatud riske lugeda ning neid vastavalt oma investeerimisprofiilile hinnata.

Postimehe teemapüstitus on langenud heale ajale. Nimelt krüptoraha platvorm Mt. Gox, mis oli omal ajal eesrindlikuim krüptorahade vahetuse platvorm, on tänaseks maas.

Advertisements

3 thoughts on “Sotsiaalpanganduse riskid

 1. Ahti

  Mind hirmutab pigem perspektiiv, et ühel päeval Omaraha.ee leheküljele minnes tuleb error, et lehekülg pole enam leitav. Huvitav, mis siis saama hakkab? Ei tea kas peaks kõik lepingud välja trükkima?

  Like

  • Tauri

   Sellega seoses tegelikult võiks küsida isePankurilt/Omarahalt mingit sellist vidinat, millega saad automaaselt iga päev oma Dropboxi või mõne muu pilveteenuse abil olemasolevad lepingud sõltumatusse kohta üles laadida.

   Like

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s