Sotsiaalpanganduse riskid

Postimehe majandusportaal E24.ee kirjutab täna veebis sotsiaalpangandusplatvormide riskidest. Tegu on kokkuvõttega Finantsinspektsiooni pressiteatest, kus manitsetakse inimesi investeerimisega kaasnevaid riske läbi kaalutlema.

Igasuguse investeerimistegevusega kaasneb risk, mida investor peab enesele teadvustama. Ka poes leiba-saia ostes on risk oodatust erineva kvaliteediga toote saamisel, mistõttu riski ei tohiks suhtuda kartusega.

isePankur on maha saanud vastulausega tänasele uudisele. Nimelt tuuakse välja, et kõiki isePankuri kliente on riskidest teavitatud ja midagi salajaselt hoida ei üritata. Siiski soovitame kõigil vähemalt korra veel isePankuri kirjutatud riske lugeda ning neid vastavalt oma investeerimisprofiilile hinnata.

Postimehe teemapüstitus on langenud heale ajale. Nimelt krüptoraha platvorm Mt. Gox, mis oli omal ajal eesrindlikuim krüptorahade vahetuse platvorm, on tänaseks maas.

3 kommentaari “Sotsiaalpanganduse riskid

 1. Ahti

  Mind hirmutab pigem perspektiiv, et ühel päeval Omaraha.ee leheküljele minnes tuleb error, et lehekülg pole enam leitav. Huvitav, mis siis saama hakkab? Ei tea kas peaks kõik lepingud välja trükkima?

  Meeldib

  • Tauri

   Sellega seoses tegelikult võiks küsida isePankurilt/Omarahalt mingit sellist vidinat, millega saad automaaselt iga päev oma Dropboxi või mõne muu pilveteenuse abil olemasolevad lepingud sõltumatusse kohta üles laadida.

   Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s