Money Challenge vol2

Käesoleva aasta kuues nädal on peatselt lõppemas. Hetkel tundub, et olen hea mineku sisse saanud, sest kõik kanded on olnud kohe nädala alguses esimese asjana. Muidugi kõige raskemaks veel läinud pole, sest summad on siiski alles väikesed.

Sellekordset postitust ajendas mind kirjutama Kassondra Money Challenge Facebooki lehekülje üks kommentaar, kus väljakutse osaleja kirjutas järgmist:

I have managed to save week 1 – 39 this month.
Kuuendaks nädalaks on tal kõrvale pandud 780 dollarit (USA kodanik). Hakkasin mõtlema, et kas sellise säästmise puhul on tegu enam Money Challenge 2014 väljakutsele vastamisega?
 
Mina pean antud väljakutsele vastamisel kõige olulisemaks just distsiplineerimist ja tegevusplaanist kinnipidamist. Miks öeldakse, et 95% valuutaturul kauplejatest ebaõnnestuvad? Sest puudub tegevusplaan ning ei suudeta emotsioone taltsutada.
Võiksin ju kohe kanda 1378 eurot Money Challenge 2014 kontole ning hõisata ‘tehtud!’, ent ma ei suuda näha kuidas see oleks asja tegelikult ära tegemine.
 
Ei hakanud talle seal kommentaariumis oma mõtteid avaldama, sest kõigil võivad olla erinevad eesmärgid. Siiski tekib küsimus, et kui lihtsalt tahad 1378 dollarit kokku saada ning kuuenda nädala lõpuks on üle poole olemas, siis miks üldse nii madalat eesmärki seada? Eesmärk peaks olema mõõdetav ning mitte kuigi lihtsalt saavutatav. Muidu kaoks eesmärgi mõte sootuks ära.
 
Kuidas on Sul läinud antud väljakutsega?
Advertisements

2 thoughts on “Money Challenge vol2

  1. Siimo

    Kui meeles püsiks, siis saaks hakkama küll. Eelmise nädala kande tegin näiteks alles pühapäeval 😀 Aga ette ära ei hakka juba põhimõtte pärast kandma.

    Meeldib

  2. Kristo

    Hetkel on veel kerge nagu Sa ise ka mainisid. Tegelt muretsen jah siiski natuke lõpu pärast. Kontole ülekandmist ei karda kuna liigne raha liigub nagunii IP’sse 🙂 Aga aasta lõpp saab jah raske olema kuna summad, mis vaja kontole kanda on minu jaoks üsna suur. Aga julge hundi rind on haavleid täis 🙂

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s