Money Challenge vol1

Käes on jätkuvalt selle aasta kolmas nädal, mis tähendab kolme euro kandmist kinnisele kontole, et astuda üks samm Rahalise Väljakutse teekonnal edasi. Algus tundub olema lihtne, kuid kas ka päriselt?

Tegelikult olen selle kolm eurot juba nädala alguses ära kandnud ning kande tabelis registreerinud. Oluliselt tuntavat mõju selline summa rahakotile veel ei avalda, mistõttu reaalne säästmise ja piinlemise efekt on praeguseks veel olnud olemata. Usun, et põnevamaks läheb seal 20.-30. nädala kandis.

Kes arvas, et kõige raskem osa tuleb alles lõpus, siis siinkohal tahaks pisut vastu argumenteerida (kuidas sa ikka ütled ‘vaielda’?). Nimelt näpud sügelevad pidevalt, et “noh, teeks nüüd õige pisikese summa veel juurde”. Kui seda teeksin, siis astuksin iseenda distsipliini vastu ning kogu väljakutse kaotaks sügavama mõtte. Tänaseks olen suutnud seda vältida ja edenen tasatargu edasi.
Kuidas Sul on senimaani selle väljakutsega läinud?

snapshot14Proovin aeg-ajal teha ülevaate Money Challenge 2014 progressi kohta ning kirjeldada mis on keerukas ning millised on minu emotsioonid eesmärgi täitmisel. Kui Sul on küsimusi, ideid või kaasmõtteid, siis anna mulle teada läbi kontaktivormi (https://isepankur.wordpress.com/rahapuu/) või kommentaariumi!

Advertisements

5 thoughts on “Money Challenge vol1

  • Tauri

   Säästad 50% oma sissetulekutest kuus ning investeerid selle raha välja.

   (Või säästad 40% oma sissetulekutest kuus ning vaid 60% sissetulekutest tarbid)

   Like

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s