Uus aasta, uued eesmärgid?

Head uut aastat!

Millised on Sinu eesmärgid algavaks aastaks?

Tunnistage nüüd ausalt üles, kes suhtub eesmärkide seadmisesse skeptiliselt? Aga kui nüüd peeglisse vaatame, siis kas me näeme edukat iseennast, kes teab ja oskab elult tahta rohkem kui keskmine inimene? Või vaatab meile vastu finantsmurede käes vaevlev kurnatud ja väsinud inimene, kes on tüdinud oma igapäevatööst, sest seda ei saa nautida, vaid seda tuleb teha arvete tasumiseks?

Paljud inimesed väidavad, et uusaastaeesmärkide seadmisel puudub sügavam mõte. Need nagunii ei täituvat. Ma küsiksin vastu, et kes selles süüdi on? Kas eesmärgid või eesmärgitäitja nõrk distsipliin eneseteostamisel? Alati on lihtsam lappida poes üks õlu korvi kui reaalselt hommikul kella kuuest hommikujooksu tegema minna.

Elu on rännak. Võid piltlikult ette kujutada olukorda, kus üks “rändab” mööda 400m staadioniringi terve oma elu, samas kui teise rännak läbib mägesid, merd, jõgesid ja järvi, metsasid ja põlde. Kumb oleks Sinu valik?

Eesmärkide seadmisel on üks suur tagamõte: teha asjad ära! Ma tunnen kaasa neile inimestele, kelle elu käib voodi-töö-diivan-voodi kursil. Te jääte paljust ilma. Seega olge aktiivsed, seadke endale eesmärgid, ajaraamistik eesmärgi täitmiseks ning hakake elu nautima! 🙂

Niisiis, millised on Sinu eesmärgid 2014. aastaks?

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s