Aktsiad 0:1 isePankur

Oktoobri esimestel päevadel tegin enese jaoks karmi otsuse: otsustasin väljuda aktsiainvesteeringutest ning raha teistmoodi kasvatama hakata. Mingisugune osa sellest maandus isePankuri kontole, mistõttu peatselt on plaan välja laenata senisega võrreldes suuremaid summasid. Aktsiates ei olnud mul kokkuvõttes väga suurt raha ning kogu investeering oli viimase 3 aastaga raskelt teenitud. Enda jaoks pean oluliseks, et kuigi palk oli mul selle aja jooksul pigem madalamapoolne, siis suutsin endale tõestada, et pikemalt ja jätkusuutlikult investeerimine isegi mitte kõige suurema palgaga on tegelikult võimalik. Kõik oleneb tahtest.

Mul oli ka üks väiksem eesmärk, mille poole rühkisin viimased pool aastat. Selle suutsin täita 80 protsendi ulatuses ning ajaliselt tundus nüüd olema üsnagi õige hetk uusi eesmärke katsetada.

Panin ka paika uue strateegia kuidas edasi minna.

  • 15€ A1000 laenu
  • 10€ A800-900 või B1000
  • 5€ A600-700

Mulle meeldib isePankuri rahavoo genereerimise idee. Eelmine majanduskriis näitas hästi kätte likviidsusest tulenevad probleemid, mistõttu hajutatud rahavoo genereerimine tundub olema parem mõte kui rahal lihtsalt aktsiamerelainetes ringi purjetada lasta.

Lõpetuseks ka üks pilt seni väljastatud laenumahtudest.

oktlaenudväljas

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s