isePankur laieneb Hispaania turule

isePankur üllatas täna, saates välja teadaande Hispaania turule laienemisest. Tegu oli tegelikult avaliku saladusega, kuna isePakkujate profiili oli üsnagi ammu tekkinud Hispaania lipukese märge. Järgmine turg on tõenäoliselt Saksamaa – isePankuri diskussioonipaneel (foorum) on ühes foorumi alalõimes tehtud ka saksakeelseks (varasemalt oli eesti ja inglise keelne, siis lisandus soome keel ning nüüd on lisandunud ka hispaania ning saksa keelne foorumiosa).

Laienemist pean ma positiivseks, kuna see võimaldab meil kasutada samat platvormi, kuid erinevaid turge ja suuremat laenumahtu. Esialgu jään siiski skeptiliseks Hispaania lipukestega laenudesse investeerimisel. Põhjus jätkuvalt ülimalt proosaline: ma ei tea kuidas antud turg käitub (millised saavad olema viivises laenude osakaalud, kui suured intressid ning milline on tulevane netotootlus turul).

Tegin pisikese pildikese kolme turu krediidigruppide võrdlusest. Minule üllatuslikult selgus, et C grupi väärtust on veelgi alandatud ning varasemase kuni 149 eurose vaba kassavoo asemel on nüüd kuni 125 eurone kassavoog C grupile.

hispaanialisandub

Tegin täna ka uued isePakkujate profiilid ning hakkan A1000 krediidiskooriga laenudele väljastama 10 või 15 euroseid summasid. A600-A700 krediidiskooriga laenud saavad jätkuvalt edasi 5 euroseid summasid laenulepingu kohta.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s