isePankur laieneb Hispaania turule

isePankur üllatas täna, saates välja teadaande Hispaania turule laienemisest. Tegu oli tegelikult avaliku saladusega, kuna isePakkujate profiili oli üsnagi ammu tekkinud Hispaania lipukese märge. Järgmine turg on tõenäoliselt Saksamaa – isePankuri diskussioonipaneel (foorum) on ühes foorumi alalõimes tehtud ka saksakeelseks (varasemalt oli eesti ja inglise keelne, siis lisandus soome keel ning nüüd on lisandunud ka hispaania ning saksa keelne foorumiosa).

Laienemist pean ma positiivseks, kuna see võimaldab meil kasutada samat platvormi, kuid erinevaid turge ja suuremat laenumahtu. Esialgu jään siiski skeptiliseks Hispaania lipukestega laenudesse investeerimisel. Põhjus jätkuvalt ülimalt proosaline: ma ei tea kuidas antud turg käitub (millised saavad olema viivises laenude osakaalud, kui suured intressid ning milline on tulevane netotootlus turul).

Tegin pisikese pildikese kolme turu krediidigruppide võrdlusest. Minule üllatuslikult selgus, et C grupi väärtust on veelgi alandatud ning varasemase kuni 149 eurose vaba kassavoo asemel on nüüd kuni 125 eurone kassavoog C grupile.

hispaanialisandub

Tegin täna ka uued isePakkujate profiilid ning hakkan A1000 krediidiskooriga laenudele väljastama 10 või 15 euroseid summasid. A600-A700 krediidiskooriga laenud saavad jätkuvalt edasi 5 euroseid summasid laenulepingu kohta.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s