Investeeri isePakkujaga 5, 15 või 25 eurot!

isePakkujate uuenemine tõi kaasa võimaluse valida nüüdsest riikide vahel, kus automaatpakkujaga investeerida võimalik on. Valikus on hetkel Eesti ja Soome, kuid mõne aja pärast näeme ilmselt laienemist mõnele uuele turule. Kahjuks ei ole enam võimalik määrata investeerimisprofiili muid summasid peale täiskümnete, kuigi eelnevas versioonis oli viie eurone samm minimaalne.

Üks tubli uuendus tuli, teine funktsioon aga kadus. Kümne, kahekümne, kolmekümne või mis-iganes-kümne euro kaupa investeerimine ei ole see, mis minu silmis oli selle portaali pluss. Samamoodi arvasid ka mõned teised investorid, mispeale üks investoritest kirjutas valmis veebipõhise tarkvarajupi täiskümnete kriteeriumist üleminekuks.

Olgu öeldud, et mis iganes pettus ei ole Rahapuu portfelli poolt tolereeritav. Käesolevat koodijuppi peaks iga kasutaja kasutama oma äranägemist mööda ning Rahapuu portfell ei võta vastutust selle tarkvaralise lahenduse toimimise ja kasutamise eest.

Eelmine lõik võis jätta mulje, et nüüd on tegu millegi äärmiselt illegaalsega. Ei, me ei arva niimoodi ning seal on kolm suuremat põhjust:

 • isePankur muudab mängureegleid ilma investoreid etteteavitamata.
  See olukord meile ei sobi, mistõttu teeme omalt poolt kõik, et investeerida MEILE sobiva riskitasemega. Ootamatult mindi Soome turule ja vanad isePakkuja profiilid oli automaatselt kehtivad ka uuel turul. Profiile lõid investorid siiski toona kehtinud Eesti turu tingimuste kohaselt. Nüüd lõpetati 5-eurose sammuga investeerimise võimaldamine automaatpakkujates. Paljud investorid olid aga arvestanud raha isePankuri keskkonda tuues ja investeerimisel oma välja kujundatud strateegiatega, mis tihtipeale sisaldasid näiteks 5, 15, 25, 35, 45 või millise-iganes-viiega-lõppeva summa investeerimist laenutaotlusesse.
 • Turvalisuskaalutlused
  isePankuri kaudu on välja laenatud üle 5 miljoni euro raha. Viimase aasta kasv on olnud meeletu ja see ei jää märkamatuks inimestele, kellel võib olla ebaterve huvi võõra raha vastu. Seetõttu on mõistlik kui investorid ise panevad isePankuri platvormil toimivaid süsteeme proovile eesmärgiga tulevikus kõik “salajased sissepääsud” blokeerida. See on siiski meie raha, mis süsteemis ringi keerutatakse.
 • Investeerimine nõuab oskuseid
  Kuigi isePankuris investeerimine on lihtne ja statistiliselt üle 80% investoritest teenivad positiivset tootlust, siis tuleb siiski mõista, et suurema tootluse saamiseks tuleb pisut osata investeerida. Eriti tingimustes, kus magusamatesse laenudesse soovib rohkem raha sisse saada, kui laenutaotleja seda küsib. Innovatsioon algab piiride kompamisest ning osavamad investorid on näidanud, et süsteeme piisavalt hästi tundes on võimalik paremat tulemust saavutada. Näiteks viimase aja trend on 1% intressimääraga isePakkujate loomine, kuna 80% taotlustest on kiirtaotlused ning isePakkujate algoritmi (lahenduseeskiri) kohaselt pääsevad taotlusesse sisse need isePakkujate profiilid, mille protsent on madalaim. Taaskord viitab see tegelikult esimese punkti peale, kus mängureegleid muudeti investoritega kokkurääkimata.

Seega lõppkokkuvõttes selle tarkvaralise lahendusega toome me tagasi mõned päevad tagasi veel töötanud lahenduse, mis on meelevaldselt investoritelt käest ära võetud. Käsitsi saab siiski ka viie euro kaupa investeerida, isePakkuja ehk automaatpakkuja profiili ei ole alla täiskümnete võimalik investeeritavat summat lisada – imelik vahettegemine, eks? Loodetavasti on see isePankuri viga, millest nad üritavad üle minna, ent mingil põhjusel on selline apsakas jätkuvalt veel sees.

Kui soovite isePakkujate kauduu investeerida laenutaotlusesse näiteks 5, 15 või 25 euro kaupa, siis tuleb Teil luua vastavasisuline isePakkuja profiil. Käsitsi investeeritava summa sisestamine edu ei too, mistõttu ongi loodud pisikene abimees selleks üleminekul.

Minge järgmisele veebilehele:

http://www.7is7.com/software/bookmarklets/isepankur.html

Edasi soovitatakse see link järjehoidjatesse lisada, et tulevikus oleks ta vajadusel kiiresti võtta.

Ega seal muud keerulist trikki ei ole, kui et nüüd pead minema isePankurisse uut isePakkuja profiili looma. Kui oled investeeritava summa lahtris, siis tuleb sul lihtsalt klikkida lingil asuva “Investment amount” viite peale ja sisestada vajalik summa. Näiteks 5 ning seejärel vajuta kinnitamiseks “OK” (minul oli küll “Sobib”) nuppu. Voilaa, tehtud ta ongi. Muutust näed isePakkuja profiili lahtris. Ülejäänud lahtrid täidad tavapäraselt ning lõpuks kinnitad kas ID-kaardiga või parooliga muutused ning Sul on olemas toimiv profiil, mis investeerib edaspidi 5€ kaupa.

Advertisements

4 thoughts on “Investeeri isePakkujaga 5, 15 või 25 eurot!

  • Tauri

   Huvitav, just praegu proovisin ühe profiili luua ja mul lubas ilusti teha. Oled sa kindel, et sa asja õigesti teed? Mul on lisatud link järjehoidjatesse ning nüüd kui olin isePakkuja profiili vastavas lahtris, siis klikkisin Lemmikutes olevat “Investment Amount” linki ja lubas ilusti 5€ panuse sisestada.

   Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s