Järelmüük, kas see päriselt ka töötab?

Algatuseks mainin ära, et ma isiklikult ei ole järelturul mitte ühtegi tehingut teinud ja sellelaadne kogemus puudub.

Siiski on võimalik sellelt lingilt lugeda ühe investori toimetamisi järelturul. Ta oli 700 eurot jõudnud isePankuri kaudu investeerida, kuniks tekkis järsku vajadus investeeringud maha müüa ja kapital vabastada. Müüki läks kogu portfell maksimaalse juurdehindlusega (+5%). Nädal aega peale portfelli müüki paiskamist oli alles jäänud veel vaid 30€ eest lepinguid. Kõige kiiremini läksid kaubaks laenud, millede intress oli 25% või kõrgem (soovituslikult vähemalt ka esimene tagasimakse sooritatud ning laitmatu krediidiajalugu). Müüdud lepingute väärtused olid vahemikus 5-30€.

Kokkuvõtlikult võiks öelda, et järelturg töötab. Päriselt ka!

Olge julgemad investeerima! 🙂

5 kommentaari “Järelmüük, kas see päriselt ka töötab?

 1. aironike

  Järelturg töötab, vägagi hästi +5% juurde hindlusega A1000 läenu maha müümine on vaid päevade küsimus. Endal oli vaja kiirelt juurde saada 400€ Millest 380€ sain reaalselt rahana kontole kanda alla 8h

  Meeldib

 2. Kristo

  Tere

  Proovisin ka täna Järelturu ära, kuid asi läks vist natuke untsu kah…aga kust mujalt me õpime, kui mitte oma vigadest 🙂 . Aga laenust sain lahti sekundite jooskul. Ah, et mis untsu läks, läks see, et jäi panemata vist juurdehindlus.Laen mida müüsin oli üks mu esimestest investeeringutest ( krediidiskoort 800, summa 5 euri, eeldatav positiivne tootlus 21, midagi protsenti ) kahjuks veel kõiki järelturu andmetest ma päris täpselt aru ei saa, kuid loodan asja natuke selgemaks endale teha.

  Meeldib

  • Tauri

   Sotsiaalpanganduse üks võlu on minu meelest see, et saad väga väikeste summadega katsetada ja ikkagi plussi jääda. Kuigi Sinu näite puhul plussijäämine vist ei tulnud kõne alla, siis kooliraha ei olnud ka väga suur. Positiivne on näha, et järelturu kasutamine võtab üha suuremaid mõõtmeid. See aga tähendab, et üha rohkem investoreid on huvitatud platvormiga liituma, mistõttu likviidsus kasvab veelgi enam.

   Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s