Palun ÄRA loe seda postitust!

Pilt

Miks on see nii, et kui meil midagi teha palutakse, siis me seda ei tee? Või miks on see nii, et need asjad, mida me soovitame teistel mitte teha, seda nad siiski teevad?

Sattusin lugema ühte huvitavat postitust LinkedIN artiklivaramust. Link kaubale on SIIN!

Nimelt oli sealne postitus kiire kokkuvõte äraspidisest psühholoogiast (reverse psychology). Me teeme kogu aeg midagi teistmoodi soovitatule, sest see on põnev! Sest see võib olla ekstreemne ja see tekitab meis uudishimu.

Äkki peaks inimesi vastavalt hakkama motiveerima?

Ära hakka investeerima, sest siis võib su elu paremaks minna!

Tegelikult soovisin öelda, et kui täna on blogi peaasjalikult täitnud P2P laenamise nišši, siis olen saanud mitmeid soovitusi, et võiks rohkem postitada sisu näiteks elustiili kohta. Sellel ideel on jumet, sest tegelikult tuleme me kõik erinevatest tingimustest, kuid meil on üks ühine omadus: me tahame SEDA* koos teha!

Üsnagi populaarseks osutus artikkel investeerimise jaoks raha leidmisest. Kusjuures see postitus oli väga paljuski mõjutatud muudest teemadest. Näiteks eelarve, säästmine, alternatiivsed investeermisvõimalused.

* iga lugeja peab siin ära tunnetama selle, mis teda antud blogi puhul kõige enam köidab. Kas investeerimine, kas sotsiaalpangandus, kas head mõtted või hoopiski midagi muud.
Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s