Palun ÄRA loe seda postitust!

Pilt

Miks on see nii, et kui meil midagi teha palutakse, siis me seda ei tee? Või miks on see nii, et need asjad, mida me soovitame teistel mitte teha, seda nad siiski teevad?

Sattusin lugema ühte huvitavat postitust LinkedIN artiklivaramust. Link kaubale on SIIN!

Nimelt oli sealne postitus kiire kokkuvõte äraspidisest psühholoogiast (reverse psychology). Me teeme kogu aeg midagi teistmoodi soovitatule, sest see on põnev! Sest see võib olla ekstreemne ja see tekitab meis uudishimu.

Äkki peaks inimesi vastavalt hakkama motiveerima?

Ära hakka investeerima, sest siis võib su elu paremaks minna!

Tegelikult soovisin öelda, et kui täna on blogi peaasjalikult täitnud P2P laenamise nišši, siis olen saanud mitmeid soovitusi, et võiks rohkem postitada sisu näiteks elustiili kohta. Sellel ideel on jumet, sest tegelikult tuleme me kõik erinevatest tingimustest, kuid meil on üks ühine omadus: me tahame SEDA* koos teha!

Üsnagi populaarseks osutus artikkel investeerimise jaoks raha leidmisest. Kusjuures see postitus oli väga paljuski mõjutatud muudest teemadest. Näiteks eelarve, säästmine, alternatiivsed investeermisvõimalused.

* iga lugeja peab siin ära tunnetama selle, mis teda antud blogi puhul kõige enam köidab. Kas investeerimine, kas sotsiaalpangandus, kas head mõtted või hoopiski midagi muud.
Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s