isePankur ja kommunikatsioon

Kui Henry Ford konveierliinil tootmise kasutusele võttis ning sellega industriaalühiskond suurema hoo sisse sai, siis ei olnud kliendisuhted väga olulised. Mul on kurgid, kui sa tahad, siis tood raha! Kõik tahtsid.

Industrialiseerimise ja efektiivsuse kasvatamise käigus on loodud soodne pinnas konkurentsi tekkekes. Know-how sai järjest olulisemaks ning tark majandamine lõi uusi võimalusi raha tasku ajada (Toyota Production System). Tootja ei olnud enam kuningas ja fookus tuli seada kliendile. Konkurents läks üha enam karmimaks päev päeva järgi.

Tänapäeval on teenuste maailmas kliendisuhtlusel ääretult oluline koht. Kui sa tahad oma toodet müüa, siis tuleb suhelda, suhelda ja veel kord suhelda ning fookus hoida olulisel.

isePankur on tubli ettevõte, et sotsiaalpanganduse Eestisse tõi. Samas millegi ainuüksi importimisest ei piisa – tuleb näha vaeva ja teha tööd, et toode või teenus hästi vastu võetakse. Ja kui võetakse, siis tuleb kliendisuhtlusele veelgi enam panustada, sest klient on see, kes su toodet/teenust tarbib! Klient toob raha!

isePankur on loonud veebikeskkonnas foorumi kasutamise võimaluse. Investorid ja laenajad tulevad kokku ning suhtlevad omavahel headest ja halvematest asjadest. Teinekord ütlevad sekka mõne sõna ka isePankuri inimesed. Suurepärane platvorm kliendisuhtluseks – saada teada tema soovid ja nõudmised ning vastavalt nendele reageerides on võimalik saavutada veelgi suuremat edu.

isePankur tihtipeale ei soovi seda eelist mistkipärast ära kasutada. Mitmetel investoritel on tekkinud palju olulisemaid küsimusi kui “Millist panka Te kasutate?” või “Mis Te mobiilsel platvormil näha tahaksite?”. Vanad küsimused on lahendamata, kuid kibe töö käib uute probleemide juurde tekitamisel (uuenduste arendamisel).

Hea isePankur! Kui keegi teist juhtub seda postitust lugema, siis olge head ja leidke vahest aega ka olulistel teemadel foorumis peatuda. Kommunikatsioon võiks olla paremini lahendatud kui ta seda täna on.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s