Soodne laen läbi isePankuri

Teinekord lihtsalt juhtub, et esile kerkivad ootamatud kulud. Olgu selleks näiteks auto remont või mõne hea investeerimisvõimaluse tekkimine. Kust saada kiire rahastus?

Viimastel kuudel on laenumahud olnud kindlas kasvus. See tähendab, et kui investoreid peale ei jõua nii kiiresti tulla, siis turul valitseva pakkumise vähesuse tõttu intressimäärad kasvavad. Seda võisime ka suurepäraselt näha kui alles juuni A1000 krediidiskooriga laenusid väljastati 28% intressiga.

Täna on hea näidata järgmise eduloo esilekerkimist. Üks siinne investor soovis asuda laenajate poolele ning laenata 500€ intressiga 28% ning 3-kuulise maksetähtajaga. Kuna laenu on ta varemgi võtnud, siis on tema poolt toimunud ka tagasimakseid. Samuti on laenuvõtja investeeringute jääk üsnagi arvestatav. Kõik see tähendab usaldust, mistõttu on investorid nõus laenusoovijale laenama tema soovitud summa vaid 9% intressimääraga!

Pilt

Ei, siin ei ole ka isePakkujate võidujooksu olnud. Laenuvõtja on teinud targasti ning mänginud laenuvõtmise välja tavataotlusena. See tähendab, et investoritel on aega hinnata laenutaotlust ning vajadusel intressimäära allapoole lükata. Kui vaatame ülemist pilti, siis näeme, et isePakkujad on teinud laenupakkumised kell 09:19, kuid võitvate pakkumiste seas on 10 pakkumist 18-st sisestatud manuaalselt. Järelikult investorid on olnud kindlad oma investeerimisotsuses. Laenutaotluse lõpuni on jäänud enam kui 5 päeva. Selle aja jooksul võib vabalt juhtuda, et intressimääraks kujuneb lõpuks veelgi väikesem protsent kui praegune väljakuulutatud 9%. Usaldus maksab!

If you usually stand on the investor side, but still some kind of unexpected costs jump out of the sky, then don’t hesitate to take a loan from isePankur. There is a great example of how one investor has the need to lend 500€ for 3-month payback period. Interest rate was preliminary set on 28%. Today, where there is still 5 more days to go, the supply side has pushed the interest rate down to 9%. I wouldn’t consider this to be expensive loan to the borrower.

But why did he get so small interest rate, if we could see in June A1000 credit scores received 20%+ rates and not less (usually). Well, the amount is small, definitely this helps. He has done some previous payments. But he is also an investor. He has some loans issued as an investor and this is backing the decision for other investors to put money on his application.

Trust is a must! Trust is everything. But you can’t gain trust without some time have passed. And meanwhile, details matter! I would conclude, if anyone want’s to borrow on low interest rate:

  • Trust is a must, always!
  • Details are IN (prove yourself to investors; take high interest small amount loan, pay them back correctly; show your credibility; don’t hide your costs). One basis for gaining trust.
  • There is always mystery of time. Everything takes time and You must have some patience.

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s