“Pole lootust, et täis pandaks!”

Jäin täna üle pika aja korra Omaraha portaali foorumit lugema ning hetkeseisuga olen üsnagi rõõmus, et otsustasin investeerida vaid ja ainult isePankuri kaudu.

Üks tütarlaps (kasutajanime järgi võetud eeldus) soovis töö tegemiseks soetada autot hinnaga 13 500€. Jäi arusaamatuks kas tegu on kaubaveomasinaga või mõne sõiduautoga, ent lubas maksta intressi 3% kuus. Nagu ma aru sain, siis ta otsis foorumi abil investoreid, kuna portaali kasutamine tekitas probleeme.

Selle peale vastas Omaraha esindaja läbi foorumi, et taotleja teeks laenutaotluse portaalis, kuna läbi foorumi taotluseid ei respekteerita. Mida see tähendab, jääb mulle arusaamatuks, sest milleks muidu on olemas foorum laenamise kohta?

Peale seda kirjutas tütarlaps uuesti, et kuidas peaks laenutaotlust tegema? Oma sõnade kohaselt on neiu juba 3 tundi näinud vaeva taotluse tegemisega, ent tulutult.

Vastuseks sai, et selliseks summaks puudub tütarlapsel limiit ning ei ole ka lootust, et summa täis pandaks (ilmselt mõeldi laenutaotluse täitmist).

Üldistavalt tuleb nentida, et juba varasemalt on mulle silma jäänud Omaraha portaali esindajate ülbe ja üleolev käitumine. Taaskord sai see kinnitust. Vähemalt nüüd ma tean, et igaks juhuks ei maksa täna sinna veel oma nina pistma hakata. Kui portfell on priskem, eks siis tuleb asjad uuesti üle vaadata.

“No hope for putting full!”

(Yes, it’s same weird in estonian language)

I’m glad for not investing money via Omaraha, the main competitor to isePankur in Estonian P2P lending market. Today I read some posts in Omaraha’s forum and I was sincerely impressed by the arrogant behavior Omaraha representative were introducing.

There was a woman (based on username) who asked a loan in amount of 13,500€ for buying a car. The car should have been bought for work duties and she was ready to pay 3% monthly interest. As always, she was in a hurry.
Omaraha asked her to make a loan application via portal itself, because no applications are being respected in forums. Ok, for me it’s understandable – wan’t some loan, go and make official application.

Later she asked more help, because she had spent already 3 hours and didn’t find how to fill loan application. Finally she was done.

Omaraha response was: Youre limits reject these kind of amounts and even if it would allow, the money wouldn’t be collected together anyway from the market (regarding investor market size).

Well, for me it was frightening to read such reply. If you are offering services, then please be gentle and helpful, not arrogant. I’m just saying..

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s